5 Odpowiedzi na Najlepsze śniadanie w Warszawie

 • Skomentuj Najlepsze śniadanie w Warszawie (Grudzień 2nd, 2013 at 11:07)

  Najlepsze śniadania w Warszawie?

  Nie wiem jakie kryteria były brane pod uwagę tworząc ten „ranking” ale biorąc pod uwagę jakość, cenę i obsługę to Petit Appetit na Nowy Świat 27 bije wszystkie wyżej wymienione na głowę. Polecam, dla porównania i przyjemności 😉

 • Skomentuj Najlepsze śniadanie w Warszawie (Styczeń 11th, 2014 at 05:35)

  Bufet sniadaniowy w Weekendy !!!!!!

  Magiel Kulinarny. Miejsce jest kameralnym bistro i weekendową śniadaniownią. W menu znajdziemy standardowe przekąski jak carpaccio z łososia i camembert z żurawiną, proste dania główne w stylu Schaboszczak czy Mielone, a także kilka makaronów i sałatek. W weekendy Magiel Kulinarny zaprasza na bufety śniadaniowe.

 • Skomentuj Najlepsze śniadanie w Warszawie (Marzec 5th, 2014 at 09:47)

  Śniadania !!!

  Polecam Zwyczajną na Poznańskiej na śniadanie ! Do wyboru zestawy lub tosty, jajecznice, jajka sadzone, kanapki tradycyjne, klasyczne ale i cos dla wykwintnego podniebienia sie znajdzie. A do tego kakao albo mleko z żółtkiem albo kawa zbożowa. Smacznie świeżo i ceny przystępne.

 • dora
  Skomentuj Najlepsze śniadanie w Warszawie (Kwiecień 3rd, 2014 at 12:22)

  Polecam

  Super miejsca! Do listy dopisuję Secado. Mają extra menu, na sniadanie mozna zjeść zestaw: poranek secado (chyba tak to się nazywało). jest w nim jajecznica, kiełbaski, bekon, bagietka, sos, warzywa – superrrr!

 • Jolanta Biala
  Skomentuj Najlepsze śniadanie w Warszawie (Październik 2nd, 2014 at 12:27)

  Sniadanie na Rynku Nowego Miasta

  Rynek Nowego Miasta. Knajpa nazywa sie Bernie. To co tam zobaczylam nie moglo byc prawda. Sniadanie za 9.99 zl ale wielkosci … podane na 2 talerzach bo na jednym byloby ciasno. Jajko sadzone, wedliny, ser, twarozek, kielbaski, pomidor, tosty i sama juz nie wiem co jeszcze ale nie dalam rady sama tego zjesc wszystkiego. Mniammmmm…..

Zostaw odpowiedz Najlepsze śniadanie w Warszawie